Stará škola

Leží v malebnom kopaničiarskom kraji v obci Priepasné, v doline priamo pod Mohylou M.R. Štefánika. Názov ubytovania vychádza zo skutočného príbehu tohto miesta – táto budova bola postavená ako škola v roku 1904 Evanjelickým cirkevným zborom v Brezovej pod Bradlom. Deti sa tu učili až do roku 1974.

Ubytovanie na Kopaniciach

Pre svoj „genius loci“ je miestom pre oddych aj vzdelávacie aktivity, nájdete tu príjemný a útulný priestor vhodný pre rodiny s deťmi a väčšie skupiny.

Stará škola ponúka ubytovanie v prírode, príjemný vidiecky štýl zariadenia, každá izba je vybavená TV, kúpeľňou s vlastným WC.

Na pozemku v tesnom susedstve  môžete pozorovať rodiny danielov a muflónov, ktoré tu žijú na rozľahlej zverofarme.

Rezervovať

STARÁ ŠKOLA je mimoriadne vhodná aj pre firemné stretnutia, školenia a hľadanie nových nápadov. V tesnom susedstve môžete pozorovať rodiny danielov a muflónov, ktoré tu žijú na rozľahlej zverofarme.

STARÁ ŠKOLA je priamo na červenej turistickej značke Cesta hrdinov SNP, v okolí sú mnohé možnosti na prechádzky, výlety, pešiu turistiku a cykloturistiku.

V roku 2007 sme objekt starej evanjelickej školy s Priepasnom s láskou zrekonštruovali a máme radosť, ak sa u nás hostia cítia dobre a domov si odnesú pekné zážitky. Sme miestom, kde sa stretávajú dobrí ľudia a kde vznikajú nové príbehy a myšlienky.